Spark.png

"Healing is a matter of time but sometimes it's a matter of opportunity "

 

 

 - HIPPOCRATES

Modern Mystery School spring program

Tallinn, Estonia 15-18 March

Alex V., Elu-aktivatsioon

"Skeptikuna ma kahtlesin Modernse Müstikakooli metoodikates ja klassides. Kuid alustasin proovimiseks siiski Elu Aktivatsiooniga alustada ning seejärel tegin otsuse: "Ma peatun siis kui see enam ei tööta." Ja ma endiselt tulen tagasi, tervenen, võtan klasse ja saan üha rohkem teada, kes ma tegelikult olen. Ei kahtese üldse."

Allikas

Mary, Müstikakoolist

“Kunagi kirjeldati mind nagu teel olijat ja tee otsijad ilma liiklusmärkideta. Koos Müstikakooliga ei ole ma leidnud mitte ainult liiklusmärke vaid ka kaardi. Sa saad teadmise, arusaamise ning võtmed, mida pole võimalik kuskilt mujalt leida."

Allikas

Marda, Elu aktivatsioon

“Elu aktivatsioon muutis mu elu! See efekt oli lihtsalt nii võimas ja positiivne, et ma pidin teada saama, kuidas see töötab ja õppima, kuidas seda ning teistega jagada. Seega ma õppisin Elu Aktiveerimise praktiseerijaks aastal 2011. Vaadates nüüd tagasi minu aktiveeritud inimeste elu muutusi, toob see mulle palju naudingut. Pole midagi paremat kui näha, kuidas inimene astub personaalse võimenduse rajale ning alustab ise teadlikkult oma elu juhtimisega. Suurim au on omada sellist töövahendit, mis aitab nii paljusid inimesi parema elu poole."

Allikas

  • Facebook
  • YouTube

​© 2019 by Spark of Light